STAR WARS - SCOUT TROOPER - Patrol.

SCOUT TROOPER - szturmowcy zwiadowcy. Wysokość figurki: 40 mm.


logo

Masa modelarska - GREEN STUFF. Odlewy wykonane żywicą epoksydową SINTFOAM 1.1. Forma wykonana przy użyciu silikonu RTV-2. Figurki dopasowane, poprawione i urozmaicone dodatkowym wyposażeniem. Pociągnięte farbą podkładową Surface Primer White. Malowane farbami akrylowymi, washem, metalizerami.

Wyposażenie: pistolet blasterowy, karabin snajperski, granaty i detonatory termiczne, radiostacja dużej mocy, ciężki samopowtarzalny blaster E-web, wyrzutnia rakiet.

Miejsce akcji: Planeta Endor. Na księżycu znajdował się generator pola siłowego, który chronił orbitującą wokół niego Gwiazdę Śmierci podczas jej budowy. Planując pułapkę na siły Sojuszu Rebeliantów, Imperator Palpatine dopuścił do przechwycenia przez rebeliantów informacji na temat tego przedsięwzięcia, co doprowadziło do Bitwy pod Endorem. Park Narodowy Redwood - stan Kalifornia w USA. Park w którym kręcono sceny do filmu Powrót Jedi. Nazwa parku pochodzi od sekwoi wiecznie zielonych, które rosną na jego terenie. Drzewa tego gatunku osiągają ogromne rozmiary i dożywają do około 2 tysięcy lat. Są to najwyższe obecnie żyjące drzewa.

Ze względu na ograniczone miejsce w gablocie, musiałem trzymać się wymiarów. Drzewa są ścięte i jest to zaledwie ułamek całego drzewa. Scenka przedstawia grupę patrolową w lesie gotową do odparcia niespodziewanego ataku przeciwnika.

Wykonanie podstawki: drewniana ramka 10x15, patyczki do kawy, styropian, klej do drewna wikol, klej uniwersalny, ASTRA klej Creativo, plastik w arkuszu gr. 1 mm.

Podłoże: posypki, kora, kamyki, mieszanka: gips, piasek, wikol. Dodatki: drzewo i większe głazy, glina samoutrwaldzalna brązowa, szczotka druciana, gałęzie.

przycisk
Powrót sg Powrót model Powrót warsztat Powrót historia Powrót gkolekcja Powrót linki Powrót kontakt