Nowe zakupy, warsztat, chemia.


foto1 Paleta aluminiowa.
foto2 Paleta porcelanowa. 7x4=28 otworów, jeden podłóżny, ciężkie ale stabilne. Średnica otworu 20mm. Rozmiar palety 18x15cm.
foto3 ASTRA klej Creativo 500g. Super mocny klej uniwersalny. Posiada końcówkę z wygodnym aplikatorem umożliwiającym dozowanie kleju. Idealny do prac kreatywnych i hobbystycznych. Do stosowania w domu, w pracowniach plastycznych i introligatorniach. Przeznaczony do klejenia papieru, drewna, kasetonów, korka, ceramiki, tkanin, folii aluminiowej, styropianu, szkła. Czas schnięcia jest różny i zależy od rodzaju klejonego materiału. Po wyschnięciu tworzy elastyczną i przezroczystą warstwę.
foto4 SZTYFTY KLEJOWE. Ilość 6szt. rozmiar 11x100mm. Termotopliwy bezbarwny klej w sztyfcie do stosowania w elektrycznych pistoletach klejących. Czas wiązania kleju to jedynie czas jego stygnięcia. Trwała i elastyczna spoina już po 1 minucie, dokładny czas zależy od ilości kleju w spoinie i temperatury otoczenia.
foto5 Colour-clay shaper. Zestaw shaperów 5 sztuk o średnicy 2,5mm. Wykonany z wysokiej jakości sylikonu. Średnio twarde.
foto6 Pędzle nylonowe retuszerskie. Rozmiar: 0, 00, 000. Firma: Martol, Royal, Kangrui.
foto7 Żywica epoksydowa. SINTAFOAM profesjonalna żywica do odlewania modeli o wysokiej jakości detali. Nowa mieszanka ułatwia uwalnianie pęcherzyków powietrza. Dostępna jest w formie dwuskładnikowej 250g+250g.
foto8 Silikon formerski. Silikon RTV jest idealny dla małych lub delikatnych i precyzyjnych produktów, które są bardzo trudne do wyjęcia z formy. Silikon jest wysokiej jakości produktem o najwyższym poziomie stosowania w produkcji i rzemiośle. Opis ogólny : Silikon RTV to produkt dwuskładnikowy, w formie silikonu o doskonałej płynności i wulkanizuje w temperaturze pokojowej. Należy dodać 2% do 3% utwardzania w warunkach temperatury pokojowej, który formuje kauczuki silikonowe w ciągu 30 minut, w ciągu 2-3 godzin, uzyskany elastomer będzie formą uzyskującą odporność na odkształcenia i wysokiej temperaturę, kwasy alkalicznych i ekspansje. Instrukcja pracy dla kauczuków RTV- 2 odlewania silikonu: Produkt jest w kolorze białej płynnej cieczy i ogólnej twardości 18- 22A ° po utwardzeniu. Jeżeli forma do odlewu jest potrzebna w dużym rozmiarze, powinna być wykonana z gumy silikonowej o wysokiej twardości. Ilość środka utwardzającego zależy od indywidulanych wymagań klientów - można regulować nim czas schnięcia formy. Uwaga : Producent silikonu nie zaleca dodawania oleju silikonowego. Jeśli klienci z pewnością potrzebują bardzo miękkie formy silikonowe lub formowane do drobnych produktów, szczegółowych i złożonych wzorów wtedy 5% do 10% oleju silikonowego może być dodanego do zmiękczenia formy i łatwego wyjmowania z formy.
foto9 Proszek ceramiczny do mieszania z wodą 1:1 1000g, do odlewów, reliefów i figurek, łatwy w malowaniu i bezwonny.
foto10 Wiertła kpl.15 szt od 0,3 do 1 mm.
foto11 Decoupage w stylu orientalnym - Marisa Lupato Drewniane pudełka, ceramiczne wazy, plastikowe półmiski, szklane świeczniki - przedmioty, które dodają uroku każdemu wnętrzu, zwłaszcza kiedy są odpowiednio ozdobione. Możesz im nadać niepowtarzalny charakter, dekorując je techniką decoupage'u w stylu orientalnym. Wystarczy mieć papier ryżowy lub pergamin z motywami japońskimi i chińskimi oraz kolorowe farby. Na lampion, wazon lub szkatułkę możesz nakleić serwetki przedstawiające chińskich mandarynów, japońskie gejsze, kwiaty peonii bądź kwitnące gałązki brzoskwiń i wiśni. Wachlarze, szafkę i poduszki możesz ozdobić rysunkami bambusowych pędów lub egzotycznych ptaków. Przekonaj się, jakie to proste! Pracę ułatwią Ci fotografie oraz instrukcje krok po kroku.
foto12 Klocek z drewna lipowego do rzeźbienia 33cmx6,5cm. Drewno jest lite, miękkie oraz suche. Doskonałe do nauki rzeźbienia. Świetnie sprawdza się również do wykonywania małych form rzeźbiarskich.

Powrót sg Powrót model Powrót warsztat Powrót historia Powrót gkolekcja Powrót linki Powrót kontakt