Wykorzystanie masy modelarskiej Green Stuff cz.9


Anakin Skywalker - DARTH VADER - SITH LORD - Początkowo Rycerz Jedi, pod wpływem Kanclerza Palpatine'a przeszedł na Ciemną Stronę Mocy i przyjął imię Darth Vader. Doprowadził do zniszczenia Zakonu Jedi i wspomógł przekształcanie Republiki w Imperium Galaktyczne. Przed śmiercią pomaga synowi pokonać Imperatora i tym samym wraca na Jasną Stronę Mocy.

Galeria - Foto 1-3.

STAR WARS - Figurka wykonana od podstaw w skali 1:72, przy wykorzystaniu Green Staffu. Podstawka wykonana ręcznie.

Galeria - Foto 4-7.

Figurka przedstawia DARTH VADERA - SITH LORDA na planecie Mustafar. Powierzchnia planety to przede wszystkim góry i rzeki lawy. Niebo zasnute jest czarnym dymem i popiołami z licznych erupcji wulkanicznych w atmosferze szaleją burze elektromagnetyczne. Co ciekawe, że Mustafar został wymyślony przez George'a Lucasa jako wizja piekła. Ponadto, to właśnie tutaj odbył się pojedynek Obi-Wana Kenobiego i Anakina Skywalkera, który już całkowicie przeszedł na ciemną stronę mocy.

Galeria - Foto 8-9.

Materiały wyjściowe do tworzenia, przedstawione tylko informacyjnie. Oprócz tego opierałem się na większej ilości zdjęć z internetu, jak i ze swoich kolekcjonerskich materiałów.

Niech moc będzie z wami - Let the power be with you.


przyciskPowrót modele Powrót warsztat