Wykorzystanie masy modelarskiej Green Stuff cz.8


Galeria - Foto 1.

WARGAMER - Polski Szlachcic. Figurka metalowa, dorobiona szabla, przepaska, beczka wykonana z milliput standard, drzewko, drewienka, kamyki, roślinność itd. Figurka wykonana na zakrętce bodajże cola (gazowane i niezdrowe ponoć) albo tym podobnego napoju. W pierwszej fazie pomalowałem na złoto, coś mi się tam nie podobało i tak dalej .. kolejne kolory, w końcu przetestowałem farbę spękana ziemia, washe i lakier matt.

Galeria - Foto 2-5.

STAR WARS - Figurki wykonane od podstaw, wykorzystałem jedynie szkielety figurek 1:72, reszta to Green Staff. Figurki przedstawiają szturmowców w scenkach rodzajowych.

Stormtrooper. Broń - Blaster Riffle. Podłoga z Death Star - z doku startowego. Działko laserowe, ręczna obsługa. Skrzynia z ładunkiem. Na skrzyni broń - Heavy Blaster Rifle, bardzo podobna do niemieckich ciężkich karabinów. Droid - Mouse MSE-6.

Snowtrooper. Śnieg z planety Hoth. Jedna czwarta stopy AT-AT, w tym śniegu trochę poleżała dlatego jest korodowana. Kawałek wystającego koła metalowego ze śniegu, zapewne element z AT-AT.

Podstawki wykonane ręcznie ale to innym razem opiszę, bo na tym nie koniec, cykl otwarty, mam jeszcze 3 podstawki wolne i kilka pomysłów.

Galeria - Foto 6-9.

Materiały wyjściowe do tworzenia, przedstawione tylko informacyjnie, oprócz tego opierałem się na większej ilości zdjęć z internetu, jak i ze swoich kolekcjonerskich materiałów.

Niech moc będzie z wami - Let the power be with you.


przyciskPowrót modele Powrót warsztat